sex seznamka

“ Začali Jsme Se Zase Vášnivě Líbat, Během Čehož Jsem Do Ní V Misionářské Poloze Zase Pronikl, Protože Během Toho Líbání, Mi Zase Ztvrdl.

Když jsem šel kolem místní hospůdky, všiml jsem si kamarádky mojí matky. Elen za sebou zavřela dveře koutu a přistoupila ke mně. Elen potom přistoupila ještě blíž a zašeptala: “Ochutnej mě!Jen jsem si prohlížel její božské tělo, dlouhé nohy a trojky, které byli pevné a akorát do ruky. Jen za pomocí zrcadla, jsem si všiml, že si mně Elen prohlížela a zcela jistě zahlédla mého ptáka. “ Začali jsme se zase vášnivě líbat, během čehož jsem do ní v misionářské poloze zase pronikl, protože během toho líbání, mi zase ztvrdl. Sedla si na postel a začala mi kouřit. Chtěla víc. Padl jsem vedle ní vyčerpáním.

sex seznamka

Vyčerpaně si lehl vedle mne, ale to už  druhý  držel ptáka v ruce a čekal .Klekla jsem si . Jeden z nich si nasadil gumu roztáhl mě nohy a zabořil do mě  čuraka tvrdého jak kámen.Zatímco mě jeden projížděl kundičku a druhý dráždil  se v otvoru  objevila hlava pěkného mladíka,který se zeptal zda se může připojit.Jasně ,že jsem kývla-).Přilehl ke mě a já jim  začala rukou honit čuráky .Kluk který mě mrdal zatím skončil nádherným, dlouhým výstřikem. Nasměrovali mě tam a jejich ztopoření krasavci mě dostrkali dovnitř-).Lehla jsem si na záda , kluci každý z jedné strany a začali mě líbat a hladit po celém těle.
S manželem jsme se rozhodli navštívit swingers klub v den -kdy do klubu smějí i samotní muži.Po zazvonění nám otevřel dveře sympatický muž kolem čtyřicítky a pozval dál.V šatně jsem se převlékla do prádla a poté nás majitel nasměroval do menšího sklepního prostoru s barem. Přelétla jsem zrakem osazenstvo a naznala -  dnes to bude zajímavé.Majitel nás provedl klubem, ukázal dvě místnosti kde už byla zábava v plném proudu.Při pohledu na zpocená těla mrdajících jsem ucitila v kalhotkách mokro-).Sedli jsme si k baru.Atmosféra  tam byla krásně erotická.Začalo vzájemné okukování.Sešla se tam ten den pěkná sestava samečků a samiček.
Tak se stalo i v autě.Mému samečkovi  ocas při historce opět ztvrdl-prstem mi prozkoumal vlhko v kundičce-usmál se- já na něho- dali ještě jedno číslo-bylo ještě krásnější než první-úžasně to čvachtalo.NÁDHERA!!!!!!!Podívala jsem se na druhého, který mi položil ruku kolem ramen ,mrkl na mě a já už dost vzrušená jsem přikývla.Ten mi hned vytáhl prsa z podprsenky a začal je  líbat, mačkat a sát bradavky.Po chvilce se jejich prsty potkaly v mých kalhotkách a společně mě začali zkoumat prstíky kundu.A tedˇse dostanu k tomu netradičnímu místu.Nazvala jsem to místo- PSÍ BOUDA.Byla to taková vyvýšená ,uzavřená, malá místnost-sotva pro pět lidí,kde se dalo pouze sedět nebo ležet s kulatým otvorem místo dveří.Dovnitř se muselo lézt po čtyřech. On ho do mě hned zapíchl a začal tvrdě mrdat zezadu.Cecky lítaly a dva kluci šikovně prstama pomáhali  k druhému, neskutečně krásnému orgazmu.Asi jsme byli oba dva dost hlasití ve svých prožitcích,protože se v otvoru objevila hlava manžela-Vsoukal se dovnitř.Začali jsme se líbat-díval se mi do očí-nevím co v nich viděl, ale půjčil mě k ošukání třetímu.Ten mi roztáhl nohy a jazykem začal vylizovat mokro z rozmrdané pičky.Manžel si klek a strčil mi do pusy penis.Byl tak vzrušený že mi ji během chvilky vystříkal.Kluk zatím začal mrdat mou vylízanou kundu.V otvoru se  objevil další zájemce o šuk, ale to  už jsem dala stopku.Když se kluk po krásném, mokrém šukání vystříkl a vytáhl ze mne ocas -vzal mě manžel za ruku a vytáhl mě ze psí boudy-).Kluci se za mnou smutně dívali nebotˇ se jim ocasy zase pěkně dostávaly do formy-).Já ale poslušně šla i když při pohledu na tu přehlídku vztyčených penisů hm...........Přiznám se,že na psí boudu velmi ráda vzpomínám a vždy mi zvlhne.

Pták mi okamžitě klesl a já měl strach, že mě někdo zahlédne. Sehnul jsem se a opakoval přesně to, co on na začátku. ,,Vem …vem ho. Měli jsme za úkol vybalit si věci, jít se najíst a spát, jelikož jsme dojeli tak ke dvanácté v noci. Dotáhli jsme kufry dovnitř a začali vybalovat. Jen tak pro zajímavost kdyby jste mě ctěli zaučit, písněte ;-)Mail: Anubis.Nefertiti@seznam.c

Byl jsem 163 cm vysoký, štíhlou, ale i přes to tvrdou postavu, blonďaté vlasy s pramínky nabarvené na hnědo po lopatky a modré oči a příměsí brčálové barvy. Mé tělo se vzepjalo, jako vzpínající hřebec. ,,Pojď blíž. “Opětoval můj pozdrav a ťuknul svými klouby do mých.A pohled mě v tom jen utvrdil. ,,Yoh, … Já.

Najedou jsi na mě nasedla a svlékla si tričko no a i tu plachtu na jejích dvoječkách a začali jsme se dál líbat. Přišli jsme do pokoje a já jsem si jí položil na kraj postele nohama dolů a přiklekl jsem si k ní a přej rukou po kundičce.. byla úplně vlhka a jenom po přejíždění mi do ní zajel prst. No říkal, že zítra nemá nic naplánovaného a tak sem šel večer brzo spát aby to rychleji uteklo. Sice panna nebyla teprve týden ale s orálním sexem měla zkušenosti už určitě dlouho, nebo měla takový talent od boha. Asi teda spala tak jsem se hodlal ji probudit pěkným vzrušením. Tak jsem stoupl a chytl ji na všechny 4 a ona už samou samozřejmostí na mě vyšpulila kundičku tak jsem jí začal zase mrdat tentokrát ze zadu. Začal jsem ji líbat na prsíčkách a přitom rukou přejížděl po jejím poštěváčku. Ale znáte to, štěstí nepřeje a sestřenka onemocněla.