Eroticke rande

Zavedla Jsem Ho K Lucce, Rozloučila Se A Šla Si Lehnout Do Svojí Ložnice.

Jak Na První Rande V jablonci Nad Nisou- 1.část

Jirka!!Vedle mě na pohovce ležela Lucka zabalená v přikrývce a hluboce spala. Když jsem se pozdě ráno konečně probudila, byli už Lucka s Pavlem pryč. Zavedla jsem ho k Lucce, rozloučila se a šla si lehnout do svojí ložnice. Jako správní milenci jsem pak bez přemýšlení oba usnili, přitisknuti navzájem svými nahými těli. Už jsem téměř usínala, když se tiše otevřeli dveře a pod moji přikrývku vklouzl zcela samozřejmně Pavel. Cítila jsem jak mi štáva stéka po stehnech na prostěradlo. Vrávoravě jsem vtala, atipicky si natáhla alespon\‘ kalhotky a šla ke dveřím. Netrvalo dlouho a měla jsem znovu orgasmus. Udělala jsem chabý pokus se vyprosti, ale po dnešní noci jsem to snad ani nemyslela vážně. Jeho tělo se zaklínilo mezi má stehna, líbal mě na prsou a na znovu vlhnoucí kundičce jsem pocítila rozhodné doteky jeho tvrdého čuráka.Brzy jsem byla vydrážděná k šílenství, a on se zřejmou rozkoší stále vyčkával a úmyslně prodlužoval mé vzrušení. Vykřikla jsem rozkoší a hned na to se mé tělo začalo otrásat prudkými nárazi Pavlova podbřišku.

Eroticke rande

Šlo o účelové návštevy, hlavne keď mi od nej zatekalavoda. Mariana znehybnela, zatvorila oči a hrdelne zavzdychala.“Poslúchol som ju a vystrel sa na nezvykle pohodlnej pohovke. Mariana hlasno stonala a hýbala bokmi.V prítmí, ktorénastalo, som sa cítil omnoho príjemnejšie. Jejruka už  bola pripravená, uchopila hoa oprela si žaluď o vchod do konečníka. Musel som však čakať pomerne dlho, kým zašramotil kľúčv zámke a dvere sa konečne otvorili. Vedel som, že už príliš dlho nevydržím taký nápor slasti.„Krásne ti stojí. „Chceš si so mnou zatrtkať, ty môj malý nadržanček?

Eroticke rande

Seznamka Pro Sex A Erotiku chomutov

–Co, já už snad dneska budu píchat!„Páni, ten je hezký!„Budu to s holkou dělat poprvé!Teprve teď jsem si všiml neporušené panenské blanky s maličkým otvůrkem uprostřed. To už mě čurák opět začínal tvrdnout a já se chtěl pokusit znova Verunku deflorovat. “ řekl jsem. Rád bych ji svého pinďourka ukázal, ale rád bych za to taky viděl její pičku, kterou já taky ještě neviděl. Bylo tam nádherně teplo a vlhko. Celý jsem zčervenal. Ležela v klidu a jen držela. Po škole jsme často chodili do parku, kde jsme se často líbali, nebo jsme šli někam do přírody.

Monča měla krásně tvrdé prsa, asi tak trojky, krásně opálené tělo od letního sluníčka a malou náušničku v pupíku. Dost Moniko, teď Roman.. odpověděl jsem Petrovi. Ja ani Monika jsme na nic nečekali, uvelebila se do křesla, roztáhla hohy a a ja si stoupnul před ní a začal si honit můj nadrženej ocas…. Monika začala zrychlovat dech a slabě vzdychat… V tom Petr řekl, to stačí Romane, sedni si zpět na křeslo… a ty Mončo mi ho pěkně vem do pusinky… Monika se přetočila a klečela teď bokem na sedačce a chytla Petrovo penis do jedné ruky, dvakrát ho pohonila a už ho mela v pusince… koukal jsem na tu podívanou Petr rozvalenej na pohovce, Moniky hlava v jeho rozkroku a on pozoroval mě… i Monča po mě pokukovala a vlasy si přehodila tak, abych měl pěknej výhled na tu nádheru. chtěl by sis ji vylízat..? Roman slíbil, že pro mě udělá cokoliv, tak teď může… Romane pojď sem k nám… klekni si na kolena a koukej se zblízka na to jak mi ho Monika pěkně umí kouřit. Romane už je pozdě, já zejtra musím brzy vstávat, pro dnešek končíme, ale jestli se ti to líbilo tak, jako nám, můžem si to někdy zopakovat, Monika ti dá když tak včas vědět… teď už chvátej, dole na tebe čeká Taxík .Já bez řečí odešel do koupelny, kde jsem se oblíknul a potichu se vytratil z Petrova bytu.. Nohy pokrčila a dala od sebe… ukázala mi její úplně vyholenou kundičku a jedním prstem si ji něžně zlehka projížděla po povrchu štěrbinky. Koukala mi upřeně do očí a pobaveně sledovala můj trčící ocas. Petr se uvelebil na sedačce vedle Moniky a začal si mě prohlížet, jako by jsme se předtím neznali. V jejích očích jsem zpozoroval výraz, který jsem u ní zatím neznal.